Diagnoza telekompjuterike per mes TeamViver

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Avdyl 26 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Ju keni Probleme Gjuhsore apo aftsi profesionale per Diagnostifikimin e Veturave apo Kamjonave,at´here ska as nje problem ke ne e gjeni Zgjidhjen ne jau japim paisjen dhe e Diagnostifikojm nga Largsia per mes Internetit dhe me nje her e keni nje pergjigjje,krejt kjo me nje Qmim shum te lir.
Qmimet varsojn nga kerkesa ,ju lutem na kontaktoni mjafton ta dergoni nje mesazh ne nr krysor apo ne viber 00491724346356.
Ne jemi nga Elektronika dhe Mekatronika gjermane ,qdo gje nga ne vjen nga Berlini.Stuttgardi ,Mannheimi Per ne Prishtine ,Tirane,Shkup.
Ke ne Gjeni dhe Paisje per te Bler po ashtu me Qira.
Pjes Elektronike Si Steuergerata (Koka e elektronikes).

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim