Dizne dhe Grijaqa për Opel Astra H 2005

Shitet nga: Fuad 13 Shk 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten 4 Dizne dhe 4 Grijaqa të opel Astra H 1.7 Cdti, viti i prodhimit 2005 .
Janë në gjendje të mir të ardhura nga Gjermania.
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim