Dizne per fiat 1.9 jtd alfarome 1.9 2.4 jtd 25 eur

Shitet nga: Dizne fiat 12 Sht 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kemi dizne per fiat 1.9 jtd dhe 2.4 jtd alfarome 1.9 jtd 2.4 jtd diesel diznet jan shum ne gjendje te mire punojn shum mire te ardhura nga jash te testume qmimi 25 euro copa per informata ne tel 045582 376 ose ne viber ne te njojtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim