Dollapa dhe Pasqyre

Shitet nga: Ardit Delijaj 16 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet Dollapi ne gjende shum te mire te ruajtur dhe nje pasqyre , Qmimi per Dollap 80Euro ndersa per Pasqyre 60 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim