Drita. (fara) Për Golf 4

Shitet nga: Hizri 24 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Dritat janë te reja me diera te muelles ,dhe te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim