Dritare

Shitet nga: Jeton Fetahu 21 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes dritare te plastikes te markes rehau jan bler te reja 120 para 6 muajsh te paperdorura me 3 guma jan 8 dritare me mase 1.40 me 0.80 dhe nje e banjos qmimi fillestar i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim