Fara dhe shtopa per volkswagen

Shitet nga: SOKOL 15 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes fara dhe shtopa per volkswagen cmimet jane shume te volitshme dha jane te vendosura ne foto
049698830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim