Fara led full led dhe trafo

Shitet nga: marku 04 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Fara led dhe full led
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim