Farat per bmw e46 B-xenon

Shitet nga: faton 28 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Farat per bmw e46 deri ne vitin 2003 gjithashtu paisjet shtes 4 trafo b-xenon origjinal gjithashtu 2 syna xenon originallte dhe 2 shmingovacat me llupa facelift gjitha te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim