Fellne 15. Per golf,Audi,Opel,etj

Shitet nga: Bucki 05 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten fellnet 15, jan shum te Mira dhe te rujtne.i kom pas ne vetur,i jap me garancion qe Jon shum te Mira,dy Goma I kan,e dy nuk I kan,bej edhe ndrrim me goma dimri 15,ose me muzik per vetur,ju mirepres ne qdo koh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim