Fellne 19-she

Shitet nga: Enis 28 Shk 02:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Fellne 19she originall me goma te mira , dhe mundesi nderrimi me fellne 18she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim