Furra per ngjyrosje dhe terje te veturave

Shitet nga: Gani Latifi 13 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   13 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Dimenzionet: 7,10m x 4,00 m
Lloje i Furres: SAIMA (made in germany)
Shitet edhe kompresori me te gjitha veglat e punes
vinqi per ngritje te veturave deri ne 2500kg

te gjitha paimet jane ne gjendje te rregullt dhe mund te testohen deri me 20.03.2015 ne Veternik te Gorenje Prishtine.

044 185 761
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim