Gidore

Shitet nga: Lulzim 16 Tet 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes gidore me shumic dhe pakic tegjitha jon te reja te prodhura me 1.9.2015 prodhim GJerman gidorja bon shterngimin me kilogram ka libren e vet dhe fetrollken dhe 3 numra 17. 19. 21 per gjdo interesim ju lutemi shkruni ne numrin tim ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim