Golf 5 kapakt e dyrve tmajta dhe dorza deres

Shitet nga: Golf 17 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes dy kapakt e dyrve tmajta dhe dorza qe e qel deren, kapakt e dyrve jan shum pak tprekun siq edhe shihet nfoto.
Çmimi 100€ komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim