Goma

Shitet nga: Ruzhdi 25 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet
shes gomat me bandash dhe me rot kapne diminzionet 185x65x15 Qmimi Fix 160 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim