Goma Te veres 195 65 r15

Shitet nga: Diar 11 Pri 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes goma te veres 4 copa ne gjendje shum te mira te reja nuk dridhin as nuk ushtojn i shes me garanci jan ble te reja jan te perdorura vetem 2 muj per arsyje sepse vetuten e kam shitur dhe i kam mbajtur gumat. Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim