H I LL T gjerman

Shitet nga: ali49 15 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes urgjentisht hilltin e ardhur nga gjermania cmimi vetem 100 euro. fotot jane origjinale te hilltit pa asnje defekt. info ne numrin 049439513 nese nu ka qasje ather ne wiber dhe whatsap +38649439513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim