Japim maqinat me qera

Shitet nga: Mehmet 08 Dhj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Japim maqinat me qera per thithjen e lagshtis mykut dhe ibercukut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim