Japim maqinat me qera

Shitet nga: Mehmet 09 Dhj 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Japim maqinat me qera per thithje e lagshtis mykut dhe ibercukut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim