Japim maqinat me qira

Shitet nga: Memet 11 Dhj 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Japim maqinat me qira per thithjen e lagshtis, mykut dhe ibercukut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim