KOMPJUTER PROFESIONAL PER DIAGNOZ TE VW AUDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 01 Jan 00:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kompjuter profesional per te gjitha veturat deri ne vitin 2014, qe mundeson sherbime profesional per Auto Mekanik.

Diagnoza vjen me gjith Laptop profesional per diagnostifikim te veturave.
Laptopi eshte HP EliteBook 6930p me keto specifika:
Intel Core2duo 2.4 Mhz (dmth me dy procesora ka 2.4 Mhz),
2 GB RAM DDR 3,
200 GB, Me SIM kartel qe mund te perdorin 3G nag ipko apo vala,
14.1-inch (dmth vetem 35 cm i madh),
Bateri e mban 3 or.

Diagnoz profersionale per te githa veturat e VW (AUDI,SEAT,SKODA) deri ne vitin 2014.
Me kete diagnoz mund te lexoni apo fshini gabimet,ndalni(kthimin) e servisit/inspektionit,
testoni diznet/bosch pumpen,leximin e kilometrave te sakta,regjenrimin e Diesel Partikel Filter-it,kthimin e frenave mbrapa e shum tjera.

Me kete diagnoz vjen edhe CD-ja me program,liber dhe video ku ju mund te shikoni si punohet
me kete diagnoz.

Githashtu posedojm te githa versionet:
VCDS 11.11.3
VCDS 11.11.0
VCDS 12.10.3 BETA
VCDS 10.6

Ne keto gjuh:Anglisht,serbisht,gjermonisht,Frangjisht


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.


Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim