Kaminin prity

Shitet nga: albina berisha 16 Mar 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes kaminin prity ne gjendje mjafe te rregullt, eshte i ri tri vite i perdorur .Kamini nxehne mjafte mire dhe mund te perdoret edhe per pergaditje te ushqimit, aq shpejt dhe mire sa nuk ia merr mendja. Te interesuarit mund te lajmerohen ne 049131413. Arsyeja e shitjes eshte, sepse kemi vendos me ble nxemje me pele,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim