Karrika per opel

Shitet nga: Lumi 10 Nën 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 EUR   29 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Karrikat jan te mira dhe te pasterta...

Bajn per:
Opel Vectra A, Kadet E, Astra F, Calibra, etj...

+377 44 336 961 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim