Komanda pedale per autoshkoll per?

Shitet nga: avdi 12 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes komanda per autoshkolle per ?
te reja ju mungojne paquqet lidhza freni gasi
gjendemi ne prishtine
tel 044 dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim