Kthetra e luanite SIGURIM NGA VJEDHJA

Shitet nga: xxxxxxx 19 Qer 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes sigurimin per veture e ashtuquajtur kthetra e luanite me te cilen e sigoroni veturen tuaj kunder viedhjes
gjendemi ne prishtine tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim