Llustera Ndriçime "DOMI" Chandelier

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ndriçime "DOMI"Chandelier 16 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Ndriçime per shtepi ,restorane,kopshte ,lokale ...
Te ne do te gjeni ndriçime te modeleve me te reja te brendeve italiane,me çmime promovuese,
Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë
Na vizitoni në Sallonin e ndriçimeve ne Prishtine,
Rr.Kodra e Trimave , Magjistrale Prishtinë - Podujevë
( perball tregut te kafshëve)
Mob/vib : +377 44 353 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim