MBAJTSE Per bagazhe per zafire

Shitet nga: avdi 26 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen per fafire dhe opelcirsa
kam dy lloje ma te gjata dhe ma te shkurta
, ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim