MOTOR PER OPEL;corsa 1.5 dizell,japan 1994 dhe..

Shitet nga: OPEL 18 Mar 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
MOTOR JAPAN PER OPEL* corsa 1.5 DIZELL PRODHIM JAPAN 1997 NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE MOTORI ESHTE I MONTUAR NE AUTOMJET PUNON PERFEKT 4L per 100 km shpenzon,
MOTOR PER opel corsa 1.0 benzin viti i prodhimit 2000 ne gjendje shume te mire teknike ,ekonomik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim