MOTORR PER CITROEN DISSEL 1.9

Shitet nga: Arsimi 16 Dhj 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes motorr per citroen 1.9 dissel motorri esht shum i mir dhe i ruajtun.. 045216791 ose 049500250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim