Maqina per auto larje Karcher dhe Wap

Shitet nga: Maqina per auto larje 14 Pri 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
She's maqinat per auto larje me uj tnxet dhe te ftoft. Lloji i maqinav Karcher dhe Wap jan shum te mira punoj mir qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim