Mbajts bagazhi universal

Shitet nga: xxxxxxx 14 Jan 06:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajts bagazhin per veture universale munde te vendoset ne te gjitha veturate qe nuk i kan mbajtset e veta fabrikishte d.m.th qe nuk kane ne kulmin e vetures asgje .......ma teper
tel.044170898 dhe 049170898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim