Mbajtse per bagazhe universale THULE

Shitet nga: avdi 09 Nën 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse universale thule jane te modeleve thule ma te rejate
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898 viber
gjendemi ne prishtine lagjeja kalabri shif ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim