Mbajtse per bagazhe universale

Shitet nga: avdi 20 Nën 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset universale
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim