Mbajtse ,tregera per OPEL dhe universale

Shitet nga: avdi 28 Shk 06:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazhe universale per te gjitha veturate qe nuk kane mbajtset e veta fabrikishte .jane orgjinale per opel karavana..................
gjendemi ne prishtine tel. 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim