Mbajtse per audi A 6,BMW,PASAT

Shitet nga: zzzzz 10 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per audi ,BMW,PASATE
jane te reja te paperdorura dhe me qels ne qese
per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prinshtine viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim