Mbajtse per bagazh per OPELL -----------------17

Shitet nga: avdi 13 Krr 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per OPELL
gjendemi ne prishtine
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim