Mbajtse per bagazh univeesale

Shitet nga: avdi 21 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse universale si dhe mbajtae per bmw
tel 044 170898 dhe 049 170 898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim