Mbajtse per bagazhe per opell korsa dhe tjerTHULE

Shitet nga: avdi 10 Jan 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazh per opell korsa THULE
mbajtset ja te reja por posedoje edhe mbajtse te ngjajshme per opel por jane te perdorura
dhe opella te tjere qe i kan lidhjen nne kte menyre
o44 170 898 viber
tel 049170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim