Mbajtse per bagazhe golf4.bora.pasatkaravan9

Shitet nga: avdi 27 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mbajtset per pasat.bora golf 4 karavan
per ma teper

tel
044170898 dhe049170898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim