Mbajtse per bagazhe per PASATE modeleve te re..

Shitet nga: avdi 15 Krr 05:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per per bagazhe per veturat e tipi pasate modeleve ma te reja
mbajtset jane te aluminite dhe jane me qels,mbajtset jane te reja
pesha e tyre eshte vetem 5,5 kg kurse munde te mbajne peshe se paku 100kg siq shifete edhe ne foto
edhe plani urb.i lagjes kalabri
per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim