Mbajtse per bagazhe per krajsller

Shitet nga: avdi 03 Nën 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse klajsller
tel 044 170 898 viber
049 170 898 dhe
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim