Mbajtse per bagazhe per opel

Shitet nga: zzzzz 27 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim