Mbajtse per bagazhe,tregera ,UNIVERSALE --------..

Shitet nga: xxxxxxx 11 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtse per bagazhe,tregera ,UNIVERSALE
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim