Mbajtse per bagazhi per pezho,reno citroen fiate

Shitet nga: avdi 13 Qer 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per
golf.5.6.7
citroen
pezho
lanci
fiate.laguna.mercedes seat
viti 1998=2001 dhe
viti2002deriviti2010
dhe shume veturave te tjera te te cilate nuk kan kurfare mundsije per lidhje
siq shifet ne foto kto mbajtse te reja kushtojne 244,99euro
ma teper 049 170 898 viber , prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim