Mbajtse per biciklet

Shitet nga: avdi 10 Dhj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
she's mbajtset per bicikleta
te zeza pa mbajtset e bagazhite
tel 044170898
049 170 898 dhe viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim