Mbajtse per bicikleta qe vendoset ne kuke te vetur

Shitet nga: xxxxxxx 21 Gsh 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per b8ciklet qe vendoset ne kuke te vetures
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim