Mbajtse per golf 4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: avdi 22 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazhe pergolf 4
tel 044170898
049 170 898 DHE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim