Mbajtse,tregera per bicikleta alumi 3copa

Shitet nga: xxxxxxx 29 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bicikleta 3copa nga alumini me qelsa dhe bagazhin per vetur
tel 044 170 898 dhe 0
49 170 898 viber prishtiine
0038649170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim