Mbajtse tregera bagaxhe TE REJA

Shitet nga: avdi 06 Dhj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse per bagaazh te reja pa perore universale te modeleve ma te rej me rryp.sajlle..........
tel 044170898 te
049 170 898 dhe viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim