Mbajtse tregera per bagaz per zafire

Shitet nga: avdi 12 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes .mbajtset thule per zafire viti 2006 si ne foto poshte jan modele qe mbajtset gjatsorw i ka te ngjitura te tera per karoseri...
ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim